| Artemisia a întrebat:

Sunt mare fana Adam Lambert! nu stiti ceva reviste care au aparut recent si care au ceva postere, articole, interviuri cu Adam? dau mega funda!

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bravo, Popcorn si Bravo Girl.

| xSoaked a răspuns:

@anonim, zaaaaau? surprise Uau, si ce daca? Nu exista publicatii despre gay? OMG. Asa o fi, ca vad ca tu esti mai destept/desteapta thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desteapto! adam lambert e gay!:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca e gay!? Canta foarte bine si are stil :X. Asta conteaza cu adevarat...Eu am multe reviste cum ar fi Popcorn, Bravo girl si Bravo dar doar in numerele mai vechi aparea si Adam destul de mult. Mai nou doar vedetele de la Disney apar x_x loser