| Byannkax3 a întrebat:

Am citit ceva pe net, tot pe TPU in legatura cu vocea, ce sa faci sa sune mai placut. Si am vazut ca trebuie sa mananci ou crud... De care ou? [ de ce pasare nu de ce va trece voua prin cap [-x. ] sau cum sa-l prepar
caci am o voce beah!
Astept niste raspunsuri :d.
(daca vreti sa faceti misto mai bine nu raspundetiwinking]

10 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Am luat mai demult cand eram mica un ou crud in fiecare dimineata pe stomacul gol. Acum nu mai iau pentru ca nu cred ca mai este necesar sa il iau.

| Etiene a răspuns (pentru croissant):

Nu i-ai spus ca era de crocodila crescuta in Balta Alba.Ea a inteles ca ou de cioara de Ferentari.De gaina n-a auzit, ca sta la bloc.

| Byannkax3 explică (pentru croissant):

Dar a functionat?

| croissant a răspuns (pentru Byannkax3):

La mine a functionat. Nu se intampla nimic daca incerci asa cateva saptamani... E decizia ta daca vrei sa o iei in considerare sau nu. Nu are un gust placut dar daca stii ca poti atunci iti urez Bafta.

| Byannkax3 explică (pentru croissant):

Ou obisnuit nu? care il poti gasi la orice magazin nu?

| croissant a răspuns (pentru Byannkax3):

Da

| Byannkax3 explică (pentru croissant):

Da`mi si mie id-ul sau fb`ul tau daca nu ti`lo dau eu pe al meu puppy dog eyes
dar zi`mi

| croissant a răspuns (pentru Byannkax3):

Nu iti pot da

| Unicucebeea a răspuns:

Ieii laughing Nu sunt singura fata care se chinuie sa isi intrepte vocea pentru ca o are oribila laughing Si eu tot citesc pe net chestii pentru asta, nu gasesc nimic I don't want to see Da am inceput sa ma obisnuiesc straight face

| Byannkax3 explică (pentru Unicucebeea):

Ai mess? puppy dog eyes ca sa vorbim pe mess? puppy dog eyes.
Si drama asta o duc si eu laughing