| LadyBee a întrebat:

Hi TPU! Am si eu o intrebare... ce parere aveti de blogul meu?

http://biancasstyle.blogspot.com/

7 răspunsuri:
| RosaL a răspuns:

E foarte dragut...

| DracusorImpielitat a răspuns:

Si pentru mine la fel : my passion is fashion! Super tare, bravo.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

E frumos apropo ce font ai folosit la scris?

| LadyBee explică (pentru ReadAllAboutMe):

Pai cand scriu posturile folosesc courier, dar mai demult am lucrat la seteri...si mi se schimba automat scrisul.

| Gimmy2thefunkyname a răspuns:

E foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte tare! Bravo!

| LadyBee explică (pentru Gimmy2thefunkyname):

Mersi frumos :X ma bucur ca iti place

te mai astept pe blogwinking

daca ai vreo sugestie sa imi spui... cam ce ai vrea sa citesti?