| Ella_1621 a întrebat:

Hi TPU.cum pot slabi cat mai repede? fara a alerga sau ceva de genul? in ultima perioada am pus cam multe kg pe mine si peste 2 saptamana am un majorat si trebuie sa arat f ok intr-o rochita ce vine mulata susbig grin...imi puteti impartasi cateva dintre secretele voastre in "arta de a slabi". plzzz help. fundabig grin

2 răspunsuri:
| Hiroko a răspuns:

Buna!
Am e o cura in care slabesti 5 kg in 5 zile :d
In prima zi mananci carofi fierti
A doua zi mere fierte
A treia zi legume fierte
A parta zi carne fiarta
Si a cincea zi lactate big grin

eu sper ca te-am ajutat big grin

| Cristina_1256 a răspuns:

Ei pai tu vrei sa fii slaba si sa arati bine fara nici un pic de efort?
Renunta la dulciuri/chipsuri/fast food etc. si apuca-te de sport.