| cici96 a întrebat:

Hi TPU! poate ma ajuta cineva! am vazut odata un film cu o fata, [asta cand eram mai mica] care avea niste copii si incerca sa ii ia cineva, si mai erau niste copaci care vorbeau si o matura, o galeata care vorbea cu care ea trebuia sa faca curatenie si nu o lasau sa plece. va rog daca il stie cineva sa imi zica macar cum se numeste. as vrea foarte mult sa il revad. va rooog!

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Alisea si printul. Filmul era italian. Din pacate nu il vei gasi de vizionat online decat pe youtube fara subtitrare
http://www.youtube.com/watch?v=yPFKMoXOi7U&feature=relmfu

| cici96 explică (pentru Amilik):

Vaiiii mersii multtt multt happy!

| Amilik a răspuns (pentru cici96):

Cu placere!