| XdDianaaXd a întrebat:

Hii:*..Imi dati niste idei?
Trebuie sa fac o sceneta cu altii colegi..in total 4.Si nu prea stiu despre ce ar putea fithinking Ceva comic sa nu se plictiseasca spectatori? Sau ceva de dragoste..trist,sa impresioneze.Imi puteti spune cateva pareri?

2 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

O parodie dupa twilight

| WhatMeanLove a răspuns:

Http://9gag.com/
-pe 9gag intri pentru comicuri da-ti zic eu nu te ajuta cu nimic
-fa ceva gen drama9drama e preferata mea) gen romeo si julieta, sau o piesa de teatru cu muschetari, cei trei muchetari+personajul care ramane, orienteazate atent doar pentru personajul principal, arata in piesa o intamplare fericita si totusi trista, frumoasa dar totusi si cu parti rele.