| anonim_4396 a întrebat:

Hii TPU! Ce parere aveti despre fetele care poarta fullcap?

2 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Frumosi, destepti, educati. Ca tot romana pana la urma.
Bine, glumeam. Nu e nimic anormal in treaba asta, ca doar toti cauta o iesire din banal. Unele fete sunt mai baietoase sau pur si simplu li se pare ca le sta bine.
Mi-am cumparat si eu cand am fost la Brasov si mai auzeam prin microbuz (era excursie cu alta clasa) 'frate da-ti-o jos ca nu-i de tine' bla-bla-bla. Imi place o port. Daca te derajeaaz uita-te in jos si plange-ti de mila ca altfel tot pe mine ma vezi.
Bafta

| MyEssence a răspuns:

Mmm?