| MyEssence a întrebat:

Hii TPU! Voi ce parere aveti despre fetele care poarta fullcap(sapca de rapperi)? Si tin sa zic ca port foarte rar fuste si chestii dastea de fetitebatting eyelashes - pss: jeansi,conversi,tricou xxl,hanorac(maneci suflecate pana la cot), multe bratari din guma :"), fullcap. Mmm? Cea mai buna si clara primeste Fundita si Votbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ForbiddenDreams a răspuns:

Suntem absolut la fel, eu am boala cu fullcap si ochelari d-aia..In primul rand suntem considerate niste fete oarecum inteligente, pentru ca daca iti place stilul aia in general inseamna ca-ti place si rapu' si cel mai important, il intelegi. Cred ca pentru chestia asta nu esti bagata nici in aceiasi oala cu toate pitipoancele care fac ''botic'' in poze sau mana in sold, whatever.Atragi privirea multor baieti, sunt sigura de asta, pentru ca desii fetele spun ca ai putea sa pari putin baietoaica sau nu foarte feminina(asta e invidie pura) ei vad mai mult de atat.

PS: Incearca sa fi feminina totusi, combina toate chestiile alea cu ceva femnin si o personalitate atragatoare.

21 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Hey.
Mie nu-mi place deloc acel stil. Sunt prea baietoase si nu le sta prea bine, mult mai bine le sta fetelor cu o rochie si pantofi, cu imbracaminte eleganta.
Eleganta, sofisticata, domnisoara, asa ar trebui sa fie fetele.

| MyEssence explică (pentru 愛日本):

Ty pentru parere smug

| 愛日本 a răspuns (pentru MyEssence):

Cum adica, ty?

| MyEssence explică (pentru 愛日本):

Thank you~prescurtarewinking

| Wawikki a răspuns (pentru 愛日本):

Ty=thank you happy

| punk8070 a răspuns (pentru 愛日本):

Asta din punktul tau de vedere! Si tineti parerea si du-te inapoi la rochitele tale tu,, DOMNISORICA``

| 女明DongRi a răspuns:

Si mie imi plac sepcile acelea, desi nu prea am avut ocazia sa le port. Oricum fetele care poarta de obicei lucrurile mentionate de tine mai sus sunt in general fete de treaba, nu tin neaparat sa iasa in evidenta prin haine si nici nu dau o gramada de bani pe ele.
Iar ochelarii pe care i-ai dat..wayfarer..Acum nu pot trece o strada fara sa vad cel putin o persoana care poarta acest tip de ochelari.Dar stii cum e moda vine si trece si daca e sa ne luam dupa noile trenduri acesti ochelari nu se mai poarta, ci acestia:
http://4.bp.blogspot.com/......0x500).jpg
Oricum tu ai dreptul de a alege ceea ce-ti place si ce-ti vine cel mai bine..asa ca bafta!

| lexyy a răspuns (pentru 女明DongRi):

Tin sa cred, ca daca as merge pe strada si as vedea oameni cu ochelari de aia la ochilaughingm-as stramba de ras, ar arata ca niste mustelaughing

| Mangustă a răspuns:

Tare, m-ai facut sa-ti dau copy/paste la raspuns...
Nu e nimic anormal in treaba asta, ca doar toate cauta o iesire din banal. Unele fete sunt mai baietoase sau pur si simplu li se pare ca le sta bine.
Mi-am cumparat si eu cand am fost la Brasov si mai auzeam prin microbuz (era excursie cu alta clasa) 'frate da-ti-o jos ca nu-i de tine' bla-bla-bla. Imi place o port. Daca te derajeaaz uita-te in jos si plange-ti de mila ca altfel tot pe mine ma vezi.
Bafta

| MyEssence explică (pentru Mangustă):

Merciibatting eyelashes Am patit si eu la fel, mai ales cu familia-da' niciodata nu m'a interesat ce zice lumea, intodeauna am fost de capu' meu happy

| MyEssence explică (pentru Mangustă):

Sorry de copy/paste da aia trebuia stearsa :/

| Mangustă a răspuns (pentru MyEssence):

Eh, se iarta. Stiu povestea cu familia mai ales ca tata e mai mistocar de meserie si ii place sa rada de orice oh go on Felicitari pentru pastrarea stilului propriu si...a colectiei de ochelari laughing am si eu 5 perechi din alea.

| lexyy a răspuns (pentru MyEssence):

Bravo,de apreciat,si eu sunt exact la fel, acelasi stil, ma bucur ca inca mai exista astfel de fete evident ca si pe baieti ii apreciez pentru acest stil, pentru ca pe unde mergi numai pitipoance si cocalari, incep sa fiu dezgustata de natura umanahappyas vrea sa schimb populatia acestei tarihappy. PS.triasca parazitiiiilaughing)

| MyEssence explică:

Ahh...si ochelari exact ca astia(am toate culorile :)) ) http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Crucified a răspuns:

Ce căcat...

| Tequilaaaaaa a răspuns:

Si eu sunt la fell..cu fullcapuri, muzica dupstep, ochelari, jeansi....deci mie imi place super looku asta:* ii fresh

| Sasha_Pascu_1996 a răspuns:

Imi dai plzz Id- ul tau?! Vreau niste lectii de la tine laughing :3winking

| NoStres20000 a răspuns:

Fetele care adopta acest stil, parerea mea, sunt foarte dragute.

| Medintu_Alina_1988 a răspuns:

Fetele care poarta fullcap sunt sexy! Uite am gasit aici exemple: Hei, uite aici cateva exemple: http://accesorii-fashion.com/......p-hop.html

| punk8070 a răspuns:

Am o boala, iubesc fullcapurile si fetele care poarta fullcap! Dar pe aici pe fete din rochi roz si fundice roz nu le scoti! PS:Suntem aproape la fel numa ca tu esti fata si eu baiat!