| GabrielleTheRealQueen a întrebat:

Hiiiilove struck! Buna la toti. As vrea si eu status-uri >mistoo:., de amuzament, de caternicalaughing). PLzzz. Dau Funda! Ms anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

1.Bărbaţii ar spune mai puţine minciuni dacă femeile ar pune mai puţine intrebari.
2.Călăre… pe situaţie!
3.Când e cald judec la rece€…berile!
4.Câteodată stau şi mă gândesc dacă eu întradevăr pot gandi
5.Ce statusuri aveţi fraţilor , v-aţi făcut cu toţii filozofi ?
6.Dacă ai voinţa poţi mută şi munţii, dacă ai creier îi laşi acolo, că nu te deranjeaza !
7.Dacă femeia ar fi bună, şi Dumnezeu ar avea una.
8.Dacă vrei să afli valoarea banilor, încearcă să te împrumuţi.
9.Îmi înfig cuie în plămâni.
10.Înainte să-l găseşti pe Făt-Frumos, trebuie să săruţi multe broaste

1.Mi-am aprins becu sa sting lumina…
2.Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are…
3.Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
4.Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…
5.Fuck dus… da si pe tine daca vrei…6.Ai Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Dute vere !
7.O gãinã avea 2 picioare in special stângu` !
8.Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme!
9.Bate si ti se v-a deschide… proces penal !
10.Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
11.Psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat
12.Viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna
13.Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi !
14.Virusu’ pacii o dat peste compu meu si mi-o sters toate manelele
15.Meci. E dinamo, deci ma puteti deranja.
16.Dragostea eterna dureaza 3 luni.
17.Nu te baga in lumea drogurilor….suntem si asa destul de multi
18.A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
19.Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.
20.Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.
21.Pestele care lupta impotriva curentului….moare electrocutat.
22.Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.
23.Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
24.A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
25.Cel mai important nu este sa stii!Mai important este sa ai telefonul celui care stie.
26.Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut.
27.Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
28.Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.
29.Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.
30.Fugi de tentatii….dar incet sa te poata ajunge.
31.Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
32.A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.
33.Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.
34.Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
35.Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.
36.Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.
37.De ce sa bei si sa conduci ….cand poti sa fumezi si si zbori?
38.Pentru mentalitatea de *****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!?
39.Daca m-as gandi, dac-as lua-o-n serios, De-as avea 9 vieti si-un stil de viata dubios, mi-as trai vietile din plin fara regulamente – 8 le-as irosi – 1 ash pastra-o pentru sentimente.