| andreixluv a întrebat:

Hristos a Inviat! Am avut un telefon, un iHunt p8000 Titan 2021, dar care din pacate s-a spart. Reparatia ar fi cam costisitoare, avand in vedere ca gorilla glass este direct pus pe display si ar trebui si display-ul inlocuit. Nu e spart tot ecranul, doar in proportie de 30%, dar, venind liceul, as vrea sa am un ultim telefon. Am gasit deja unul, unde jumate de suma o detin deja, dar mi-e cam rusine sa cer cealalta jumatate, stiind ca am frati/surori la facultate, care ar avea si ei nevoie de bani. Nu vreau sa-i lovesc inca cu vestea ca mi-am spart telefonul, as astepta pana in mai. Deci, intr-o luna, ce as putea sa fac sa mai fac o suma modica de bani? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Poate te pricepi LA chestii de PC si le poti oferi altora aceste servicii. Unii habar nu au cum se schimba un windows, etc.

| andreixluv explică (pentru dullcat):

Multumesc de sugestie. Ma descurc cu windows, instalat programe, etc etc. De cateva zile, am reusit sa resoftez si niste ios, dar inca nu stiu sigur daca as putea avansa si pe olx cu instalat-ul de windows. La sat imi este cam greu. Totusi, multumesc de sugestie, daca nu o sa apara alte raspunsuri mai bune, vei primi funda.

1 răspuns: