| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat! As vrea sa va intreb ceva, ieri s-a lansat programul Acasa Gold si eu l-am cautat si astazi si ieri dar nu il am in lista de programe si eu am DIGI si am sunat acolo si au spus ca trebuie sa ceara mai multi programul ca sa il bage si ei nu il au in lista lor de programe... ii adevarat? Care aveti digi si aveti programul? Sau alta modalitate sa fac rost de program... Funda

3 răspunsuri:
| LicuriciPlici a răspuns:

Eu am DIGI si am Acasa Gold de sambatahappy

| BetyKittyArr a răspuns:

Pai, cum de il ai? Adica ai sunat la ei si? Eu am sunat si asa mi-a spus aia de acolo. Am incercat si sa fac resetare dar tot nu mi s-a bagat...

| LicuriciPlici a răspuns (pentru BetyKittyArr):

Eu cand am butonat am avut acasa goldhappy