| StylesGirl a întrebat:

Http://singuraprinspatiu.tumblr.com/ -- Ce părere aveţi? (: Sunt începătoare.;;)

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu-mi place.
Ai o mie de chestii pe-acolo iar cursorul nu se portivește deloc.
Tema e drăguță, însă background-ul e mult prea simplu.
Are părți drăguțe și mai puțin drăguțe.
Oricum, multă baftă cu el.

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

E foarte dragut. Doar ca imaginea de fundal iti cam ia atentia de la celelalte poze. Ai putea sa o schimbi cu ceva mai simplu tot cu cranii daca vrei. Dar daca zici ca esti incepatoare e foarte bine pana acum. Continua tot asa! Bafta! :*

| StylesGirl explică (pentru Măriucaaaaaaa):

Mulţumesc! Şi o să o schimb.

| Măriucaaaaaaa a răspuns (pentru StylesGirl):

Deci sa nu crezi ca am zis sa o schimbi ca nu imi place dar pe urma arata prea incarcat si ia atentia de la poze. Dar oricum e foarte bine.

| StylesGirl explică (pentru Măriucaaaaaaa):

Poţi să te uiţi iar te rog? Am schimbat şi cred că e mai bine aşa.

| Măriucaaaaaaa a răspuns (pentru StylesGirl):

Asa e foarte bine! Imi place mai mult asa.

| positivity a răspuns:

E un blog interesant!
Îți dau follow! Acesta este al meu:
http://sunt-aici.tumblr.com/

| StylesGirl explică (pentru positivity):

Mersii. Ţi-am dat şi eu Follow.

| Dragonfly6 a răspuns:

Inainte sa se incarce pozele credeam ca e vorba de Pokemoni.
Pozele sunt prea incurcate intre ele, iar fundalul negru cu puncte albe da un efect de adancire care nu prea merge cu pozele.
Altceva nu mai zic pentru ca nu imi place genul asta de poze si vei face isterii daca comentez ceva.

| StylesGirl explică (pentru Dragonfly6):

De fapt punctele albe erau stele. Care aveau legătură cu titlul. Şi oricum, poţi să spui ce vrei despre el. Nu sunt genul să fac " isterii ", pentru că eu v-am cerut părărea şi accept şi păreri bune şi rele. Peace!

| StylesGirl explică (pentru Dragonfly6):

Plus că am spus că sunt începătoare. Nu aveam de unde să ştiu toate chestiile astea.

| andreea9701 a răspuns:

E foarte dragut! :*

| vasiyo a răspuns:

Mie unul imi place.