| ellenuk a întrebat:

Hy, Samsung galaxy fit are jocuri? daca da, unde sunt ca am telefonul de ceva timp si nu am depistat? (p.s nu am net pe el) scuzati categoria! funda primului raspuns eficient

2 răspunsuri:
| liliacALB a răspuns:

Jocurile trebuie descarcate de pe net si instalate. Cand ai timp te ocupi tu.

| ellenuk explică (pentru liliacALB):

Am inca o problema! cand bag cablul de date nu imi apare nimic pe telefon! am citit undeva ca trebuie sa sa instalezi ceva in pc de pe un cd dar mie nu mi-a dat acel cd cand l-am cumparat! mi-a dat decat o chestie putin mai mare decat cartela de telefon in care se baga cardul... aceea unde anume in calculator se baga si la ce ajuta? daca raspunzi eficient ai funda mare!