| mada12 a întrebat:

HY! Sunt nervoasa! Am scris asta inca o data mai pe lung si dupa aceea am stersangry de ce oare nu s-a salvat? angrydeci.sa o iau de la capat.
BaieTzi.cum ati vrea sa va cucereasca o fata?
. adica sa fie o fata.tongue pentru a va place de ea.PLZhappy
Imi place de un baiat de ceva timp...acum o saptamana/2 saptamana m-am certat rau cu el.si nu ne-am mai vorbit o vreme.La o colega de-a mea ii place de el, asa ca i-am dat id luitongue [desi era la ignor]. dar, s-a dat drept alta fata.asa ca atunci cand el a aflat i-a dat ignor.Eu mi-am facut un alt id si l-am intrebat de ce i-a dat ignor...si mi-a spus ca nu trebuia sa se dea drept alta fata.etc.tongue.Dupa aceea [i-am spus ca s-a schimbat mult] l-am intrebat daca si-a dat seama cine sunt, si a spus ca "Da, normal". si mi-a mai spus ca daca il rog frumos imi da din nou add. dar eu i-am spus ca nu sunt genu ala de fata [care sa se roge]. Chestia e ca nu imi mai place de el asa de mult ca inainte. dar inca imi place de el mult.desi.as prefera sa il cunosc doar pe net.Mereu eu intram si vorbeam cu el.stateam amandoi pana tarziu si radeam.ne dadeam web.tongue. Nu stiu ce simte el.nu cred ca ii place de mine. dar as vrea sa fiu sigura de asta ca sa stiu daca trebuie sa fac tot posibilul sa il uit.Nu imi spuneti sa il intreb pentru ca eu sunt mai rushinoasa.acum ne-am impacat si am inceput sa vorbim. dar nu mai suntem ca inainte.nu are timp.si e tot timpul cu prietenii lui. angry. Ce sa fac?:X Sa il >uit?:

2 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa fie naturala, cu bun-simt, educata si sa aiba si-un gram de inteligenta. Cum sa ma cucereasca? Nu stiu. Sa fie ea, simpla si atat.

| Cromasston a răspuns:

Sa fie ea insasi...si fa ce-ti spune inima. e alegerea ta daca il uiti sau nu!