| Mike_7523 a întrebat:

In ultima vreme am obsevat ca unei fete ii place de mine.si a inceput sa-mi placa dar eu sunt a 8a si ea a 6a suntem in aceeasi scoala si nu stiu cum sa ma apropii de ea.plz raspunsuri sad

Răspuns Câştigător
| ingerpufos a răspuns:

Buna! pai parerea mea este ca ar trebiu sa vb cu ea prin pauze s-o abordezi alfel ca pe celelalte fete...sa te uiti frumos la ea poate cine stie poate ii dai si un cadou.chestii de genul asta. daca are id de mess incearca sa il ceri si vb si pe mess. sper ca te-am ajutat funda te rogbatting eyelashesbatting eyelasheskiss