| DeeaLove4 a întrebat:

HY TPU:*Aceiasi problema zi de zioh go onToata copie indiferent delucruri nu inteleg rostuloh go on acum am adoptat un stil mai simplu si extravagant in acelasi timphappysi chiar 3 colege au inceput sa ma copiesadce parere aveti? FUNDA:*

:*

Răspuns Câştigător
| Pink_2731 a răspuns:

Nu conteaza nu le baga in seama si punct:*
Bafta

6 răspunsuri:
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Phai cum te copie mai exact...se imbraca fix ca tine sau ce? incearcasa adaugi lucruri care ele sa nu le puata lua de nicaieri sau ceva de genu.

| Johnny_3797 a răspuns:

Hi Angel... cei sa faci se vede ca colegele tale nu au gindurile lor propii asta primul caz sau ca tu esti ca un ideal pentru ele happyAici nu ai ce face trebuie sa rabzi.Fa cum doresti si arata cit esti de unicala happy

| sssoriii a răspuns:

Incerci sa te lauzi? Ca nu m-am prins.Lasa-le sa te copie,care-i faza? Si tu la randul tau copiezi pe altii/altele.(vedete, cantarete, actrite etc).Nu vad ce asa mare chestie...:d PA'PA

| TeoPT a răspuns:

Părerea mea e că ești Pitzi pentru că îți pasă de lucrurile astea.
Baftă

| chp a răspuns:

Pai. ele nu au stil. adica nu stiu cum sa-ti explic. nu stiu sa s imbracehappy
si copiaza d la tine. chiar nu trebuie sa t enervezi. trebuie sa fii mandratongue
ai fane. te copiaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca vrei sa iti invii laudatorii?
Simplu si extravagant nu se pupa. Realizezi?
N-a inceput nimeni sa te copieze. Asta e impresia ta.
Pa-pa.