| eukata a întrebat:

Cum vii se par cei din "Lala Band",vreau sa spun ca am niste colege care sunt nebune dupa ei,chiar nu mai inteleg, sunt doar niste actori nu altceva...la fel ca toti ceilalti...voi ce parere aveti?happy

Răspuns Câştigător
| Romanu94 a răspuns:

Ca si cantareti mi se pare o formatie care canta piesele altora si castiga faima cu asta...

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca si astia au ajuns sa se numeasca actori...

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Sunt o posirca, vreau sa moara, sa mai scapam lumea de gunoaie ambulante.Sa se transforme in tarana, sa se dizolve cu pamantul nefertil, sa fie namol steril.Cianura,otrava,cancer,orice.
Glumesc,nu-mi pasa.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

"sa se dizolve cu pamantul nefertil, sa fie namol steril" hmm, bun vers, il pastrez.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh... m-am săturat să repet! Uite-te şi tu la celelalte întrebări tampite ce conţin structura "laba band" adică... de fapt las-o aşa!

| Mariatpu a răspuns:

Pai, de fapt, sunt actori dar si cantareti. Trebuie sa recunosc ca nici eu nu sunt inebunita dupa ei.