| iuliana912 a întrebat:

I-am spus ieri dirigintei intr-o pauza ca promit ca nu mai fac prostii dar urmatoarea ora am vb tot timpul cu inca 5 colegi si cand a venit iar pauza a venit diriga si ne a zis ca profa ne a scris pe cei care deranjau ora si ca le va face referat insa cred ca m-a scris si pe mine dar nu stiu daca se mai face referatu ptc acum e vacanta

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca te-a scris pe caiet inseamna ca a notat sa isi aduca aminte, nu va luati referat pentru atat dar fi cuminte in ore, profesorii tin cont daca ai deranjat orele la sfarsit de an cand se incheie media, mai bine sa te stie de elev cuminte.

| dullcat a răspuns:

Si care este intrebarea? Nu poti decat sa iti asumi faptul ca vrei sa stai linistit la ore, asadar vor exista consecinte.