| Analiaa a întrebat:

Și din nou o intrebare!rolling on the floor laughing deci voi credeti ca daca am 1.64 13 ani si 51 kg...ar trebuie sa mai slabesc?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

La inaltimea ce o ai, eu zic ca esti super ok

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

De ce pui emoticonuri fără motiv ca o disperată? Și nu, nu trebuie să mai slăbești.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu,parerea mea este ca ai o greutate normala, tinand cont de inaltimea pe care o ai.Pana la urma, nu este bine nici sa fi foarte slaba.Pa-pahappy

| oOSaritaOo a răspuns:

Nop, greutatea, la fete, se calculează astfel: scazi 10 din înălţimea ta, adică dacă ai 1, 64 ar trebui să au 54 de kg. tongue

| Hieer a răspuns:

Nu, este bine. Daca aveai o inaltime mai mica..atunci trebuia sa m-ai slabesti, dar in conditiile astea e perfect.

| jj95 a răspuns:

Salutare, nu cred ca este o problema la 1, 64, nu esti nici grasa nici slaba e ok.
bafta.

| MykyTha a răspuns:

Esti ok asa!

| SXOR a răspuns:

Categoric NU

| oricinearesentimente a răspuns:

Eu am cu un an mai mare decat tine si am aceeasi inaltime si aceeasi greutate.Eu cred ca nu ar fi rau daca ai slabi doua kilograme.Acum depinde si de structura ta. Exista persoane care au multe kilograme si arata foarte bine(au oasele mai grele) si persoane care sunt prea slabe.Nu uita sa ai o alimentatie corespunzatoare acestei perioade din viata! Un frunct pe zi e ceva foarte bun! Sanatate!

| Analiaa explică (pentru oricinearesentimente):

Mda..cred ca am oasele cam grele.

| Ionela2456 a răspuns:

Nu. Greutatea trebuie sa fie mai mica decat inaltimea cu 10. Adica daca ai 1.64 m ar trebui sa ai in jur de 54.