| Marry_6905 a întrebat:

Funda.
Am 1.64 si 54 de` kg.Clar trebuie sa slabesc.
URGENT!
Ceva o dietaa puppy dog eyes!?

Răspuns Câştigător
| Eriiscumpa a răspuns:

Salut.si eu is in acceasi situatie ca tine doar ca am 55/56 de kg si 1.66 dar in schimb tu esti binee la aceasta greutate la ce inaltime ai. deoarece greutatea ta trebuie sa aiba minus 10 din inaltimea ta. deci tu esti perfecta draga mea:*! Eu am incercat sa ma duc la sala am fost 2 luni si am slabit 2 kg si le.am pus inapoi.si am incercat o dieta foarte simpla. dimineata si dupa masa poti sa ma mananci orice dar cu putsina paine. si seara iaurt,fructe, cereale integrale, salate. Nu e foarte greu. Sper satsi foloseasca daca decizi sa-mi accepti sfatu. te.am pupat! :*

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

-mananca cat mai putina paine
-fa cat mai mult sport
-nu manca dulciuri deloc (si nici sa nu bei sucuri)
-in unele zile sari peste cina

| Mσηιι a răspuns:

Alooo Deci nu e painea de vina fiindca am auzit si eu pe la tv ca toate fetele cand vine vorba de slabit "NU TREBE SA MANANC PAINE" nu este adevarat painea iti da putere sh vitamine mai mult ca orice mankare dar trebuie sa eviti excesul de grasimi si sa nu mananci dulciuri si in fiecare zi sa mananci alt lucru dar acelasi toata ziua
Dar parerea mea este ca nu trebuie sa slabesti eu am 162 sh am vreo 52 -53 de kg sh chiar is f bine uni chiar zic ca sunt cam slaba happy DECi esti bine asawinking Crede`ma fundApuppy dog eyes!

| Chiuaua a răspuns:

Evita alimentele grase, incearca sa nu mai manaci dupa ora 6 maxim 8 seara.mananca cat mai des si cat mai putin, fa exerciti, pentru slabire iti recomand alergarea bun si moca.bft

| KidaxD a răspuns:

Deci o prietena de a mea...are la fel si arat foarte bine///deci ram asa cum esti acumwinking... fundita:p