| iubeschusky a întrebat:

Iar ne-am certat! de data asta din cauza lui. facea apropouri la niste prietene de-ale lui. le zicea ca ce faci in seara asta vin pe la tine sa dorm? ma suni u cand ajungi in casa.si m-am suparat si a vazutt ca m-am suparat si a vazut ca m-am supar dar a continuat cu gesturile. si cand m-a dus acasa l-am sunat dupa si i-am zis ca daca ele sunt curve si accepta din astea el nu trebuia sa mai continue...si a zis de o fata de care e mai apropiat de ea. cu care statea cand noi 2 am fost despartitit o perioada si din cauza ei ne certam mereu ca eu eram geloasa pe ea si a zis ca de ce crezi ca e o curva? si tot continua si i-am zis sa nu-i mai ia apararea si ia-m zis daca ii mai ia apararea in inchis telefonul si tot continua sa zica ca de ce crezi ca e curva si i-am zis ca e mai prosticica si ca ar cadea in plasa ricarui baiat.chiar daca are prieten si am vazut ca tot ii tinea apararea si i-am zis hai pa bafta.si nu ma mai sunat de ieri. ce sa fac? avem 1 an si ceva impreuna

1 răspuns:
| CrIsTiNutzA222 a răspuns:

Wow...cam complicat. Parerea mea e asta: Daca nu se mai poate rezolva nimic in relatia voastra adica cel putin el sa nu ii mai ia apararea la aia daca mai vrea sa mai fie cu tine. Daca nu se mai poate face nimic ( chiar nimic) atunci eu zic ca nu mai are rost sa fii cu el.pai stii e cam nasol sa fii cu o persoana care ii ia apararea si o tine pe a lui despre o fata cu care a fost.nu stiu ce sa zic ...pai Bafta. sper ca am ajutat!happy