| ZcUmPikJiDuLsHe a întrebat:

Ieri am aflat ca baiatul caremi place nu vrea sa fie cu mine. ce sa fac. eu am hoatrat s anul mai stau cu prietenii lui si niji cu ai mei ( cei carel cunosc) am niste prietene cu care ma inteleg ff bine si nul cunosc. am dreptate
va rog ajutatsima.

Răspuns Câştigător
| laviniaB a răspuns:

Nu mai bine iti continui viata si ii arati ca si fara el te poti distra...si apoi sunt sigura ca intr-o zi va vrea el sa fie cu tine dar nu renunta la prietenii tai doar pentru ca el nu vrea sa fie cu tine:d

2 răspunsuri:
| Liniuta a răspuns:

Hmmm.arata-i ca poti tarai si fara el.Fa-l gelos, fa lucruruile care-i plac, fii indiferenta fata de el.
Don't cry

| Soowhaat01 a răspuns:

Trebuie sa ii arati ca esti puternica si ca nu iti pasa. Daca el nu te place asa cum esti bine, e treaba lui. Tu, poti sa stai linistita si sa nu te mai interesezi de el.

Bafta!