| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am fost la o prietena si mi-a povestit un film de groaza, era vorba despre 2 prietene,la una dintre ele ii placea o fosrmatie si a plecat cu iei, si cica a intrat un demon in ea si de fiecare data cand facea sex cu un baiat la sfarsit il manca, prietena ei era virgina si a hotarat sa o faca cu iubitul ei care era tot virgin.Ei erau intr-o casa sau nu mai stiu unde si deasupra in camera de sus era prietena ei si facea sex cu altu, ea (pritena virgina) a zavut ca tavanu e plin de sange si si-a dat seama ca prietena ei il mancase pe partener, si ea a inceput sa planga, si iubitul ei a intrebat-o"o am prea mare?"...dar ea plangea de altceva.Va rog imi puteti spune cum se numeste filmul? Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Se numește Jennifer's Body (Trupul lui Jennifer)
http://www.cinemarx.ro/filme/Jennifers-Body-Trupul-lui-Jennifer-472690.html

1 răspuns: