| Papusa775 a întrebat:

O prietena s-a jucat Ouija si un demon i-a spus ca este in pericol.Eu stiu ca nu are ce sa se întâmple daca ea a spus la revedere la sfârșit ptc demonul a plecat nu?

10 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Faptul de a vorbi cu demonii este un lucru periculos, este bine sa evite sa folosească orice are legătură cu spiritismul.

| Mayhem666 a răspuns:

Stiu ca una din reguli la tabla Ouija este sa nu joci niciodata de unul singur, dar oricum tabla aia e o prostie, pentru ca nu exista demoni, sigur te-a mintit prietena aia a ta.

| vocea a răspuns:

Demonul pleaca atunci cand ii se porunceste sa place, asa stiu, asta daca exista, ceea ce este posibil.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu exista demoni.
S-a jucat cu vreun spirit ratacit al cuiva care nu stia nici pe ce lume traieste.

| VelaJohnny a răspuns:

Da, nu a mintit-o. Cu totii suntem in pericol. Treci strada linistit si te loveste cineva cu masina. Stai langa o casa si iti cade o tigla in cap. Nimeni nu-i in siguranta. Si, demonii nu-s jucarii laughing naspa de ea, cauta belele...

| Aika十六 a răspuns:

Sunt simple pacaleli diavolesti, jocurile astea. Si ba da, are sa ii se intample multe, s-a jucat cu demonii. Spune-i sa caute un preot adevarat, care sa o ajute. Sa citeasca biblia si sa se intoarca la Dumnezeu. Poate nu acum, dar isi va culege roadele faptului asta si va regreta amarnic. Ar fi bine ca amandoua, sa va interesati serios despre ce sunt lucrurile astea. Asta, daca nu cumva vreti sa il urmati pe Diavol.
Pa, pa!

| Papusa775 explică:

Da dar ei i-a zis asta de mult timp si nu a pățit nimic ...nu a primit nici macar un semn

| Trandafir_Robert_1991 a răspuns:

Din pacate ee un lucru grav de oare ce demonul poate sa faca ori ce da a pacalii jucatorul, parerea maea faceti o festanie in casa si o demonizare. Daca nu vi s-a intamplat ceva ciudat in casa a tunci faceti festanie daca da ee grav dtrebue neaparat un preot sa vina de oare ce oo sa se agraveze.

| doctorandus a răspuns (pentru Trandafir_Robert_1991):

Nu folosi Ubuntu sau routere, ca au demoni pe ele!

| Trandafir_Robert_1991 a răspuns:

A tunci faceti o festanie cel mai bine pentru a va asigura.