| Hollocause a întrebat:

Ieri eram fericita ca sunt din nou cu fostul iubit dar astazi iar m-a facut trista si sunt foooooooooarte trista plang din minut in minut imi vine sa pun intrebarea asta de 1 000 de ori pana mi se raspunde
Morrrrrrrr de suferintacrying((((((((((((((((((((((((((((

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate...nu poti face nimic fortat si deodata,eu cand eram in postura ta ascultam muzica vesela, mai ieseam la o bere cu tovarasii, faceam glume etc etc.Iti propun un mic joc.Te duci frumos la masuta, iei o hartie si un pix si scrii pe respectiva foaie TOATE DAR ABSOLUT TOATE DEFECTELE LUI ...Cand iti vine sa mai plangi te uiti pe foaia aia si te va face sa il urasti si cu timpul il vei uita :*

3 răspunsuri:
| Daea a răspuns:

Pff...
Si, care-i intrebarea?

| CriCri04 a răspuns:

De ce te-a facut trista...si care-i intrebarea?

| Hollocause explică:

Hopa am uitat sa pun intrebarea laughing
Intrebarea este cum as putea sa il uit am tinut si tin mult la el

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Hollocause):

Timpul le rezolva pe toate...nu poti face nimic fortat si deodata,eu cand eram in postura ta ascultam muzica vesela, mai ieseam la o bere cu tovarasii, faceam glume etc etc.Iti propun un mic joc.Te duci frumos la masuta, iei o hartie si un pix si scrii pe respectiva foaie TOATE DAR ABSOLUT TOATE DEFECTELE LUI ...Cand iti vine sa mai plangi te uiti pe foaia aia si te va face sa il urasti si cu timpul il vei uita :*