| BiaSiAtat a întrebat:

Ieri mama m-a dat afara din casa.Am iesit si am plecat pana undeva mai departe de noi. M-am apropiat de casa si m-a gasit!crying! Si ghici de ce m-a dat afara? Pt ca am varsat un pahar cu apa pe masa! Mi-a zis ca sunt o panarama ca stiu naumai la calc sa stau! Cnd m-a gasit mi-a dat o palma peste fata si m-a pus sa intru in casa! Am intrat si i-am zis ca e rea si iar m-a jignit din nou dar de data asta si mai rau. Mi-a zis ca merit sa stau pe strada si chestiile astea numai din caua unui pahar varsat pe masa. Ce safac in privinta asta? crying! Ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Doamne... parintii asta :-

5 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Sa cureti apa care ai varsat'o. Dar mrg ai o mama ciudata tare. Eu am lasat apa pe masa si i-am stricat telu' mamei si nu mi-a reprosat mai nimic, insa cu calc. am si eu problema. Asteapta, evita calculatorul sau (cum fac eu) ma pun in gura cu ea, schimbandu-se rolul : eu fiind suparata si mama ce care vine cu pace ori ma duc si ma plang tatei care imi ia apararea mereu si asteapta pana devii mare

| Savy a răspuns:

Saracuta de tine, stai toata ziua degeaba in fata calculatorului, probabil nu ridici un deget sa iti ajungi parintii si consideri ca e o drama atunci cand paharul lor se umple si rabufnesc, nu? Ma refer la paharul lor, nu la cel varsat de tine, desi daca interpretezi corect ai sa vezi ca e un pic ironica situatia.
Va doresc o zi in locul parintilor, cel putin o zi.

| Printzess a răspuns:

sad off.parintii astiaoh go on niciodata nu stiu ce e in sufletu` nostru, nu te mai gandisad ca nu are rost sa te enervezi, gandeste-te l altceva cand tzipa la tine sau comenteaza ceva nu o mai baga in seama pentru ca apoi o sa. i para rau pentru ce. a facutsad

asta e sfatu` meusad:* numai fi suparata ca nu ai dclove struckoh go on

| Cristina_5086 a răspuns:

Pfaiiiii scuza'ma ca iti zic dar ii penibila faza... atata circ de la un pahar varsat? in primul rand cati ani ai? nu stiu ce sa zic incearca sa vb cu ea si sa-i zici ca adolescenti din ziua de azi au nevoie de libertat nu numai sa invete si asa, si calcu ii folositor la ceva! incearca sa comunici mai mult cu ea si sa nu stiu chiar nu stiu ce poti face in privinta asta ii ridicola de la un pahar varsat?:O:O la cate pahare i-am varsat eu la mama si hai ca de varsat le-am varsat dar eu le si spargeam ii drept si mama se mai supara daca era unu dintre paharele ei prferate sau nu stiu ce dapai nici chiar asa

| UserName450 a răspuns:

Am varsat si eu de multe ori apa dar nu m-a certat deloc...Acum ma cearta si ma da afara doar pentru 2 cuvinte neinvatate