| pery a întrebat:

Buna TPU o mica intrebare : am iesit de fiecare data pe strada (avand varsat de vant) ce se poate intampla daca am iesit afara si am varsat de vant?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VivianneMnt a răspuns:

Pe tine nu te afecteaza faptul ca ai iesit. Insa este foarte probabil sa fi dat boala si altor persoane.

5 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Foarte rau ai facut! toti care nu au avut boala si au venit in contact cu tine este posibil sa o faca.Mai grav este daca ai fost in contact cu o femeie gravida are urmari f grave daca s-ar inbolnavi.Tu te alegi cu complicatii eventual daca ai noroc nici macar cu atat.Esti un copil iresponsabil.nu ai parinti care sa te invete?

| pery explică (pentru Raniia):

Da stiu ca sunt iresponsabil ( nu ma intereseaza ce zice mama sau tata tongue )

| Raniia a răspuns (pentru pery):

Incearca sa nu traiesti numai pentru tine, ai grija si de cei din jurul tau ca sa poti si tu la randul tau sa primesti dragostea lor. Vrei nu vrei parintii trebuie respectati.

Răspuns utilizator avertizat
| vRaz a răspuns:

Iti cade hernia in ****!