| vladdd16 a întrebat:

Ieri mi-a dat add pe facebook o fata din Romania (Eu stau in stainatate ). Eu nu o cunosc dar mi-a placut si i-am lasat un mesaj privat.Mesajul a fost urmatorul happy : Te cunosc frumoaso? Astept sa-mi raspunda. Ce pot sa ii mai scriu? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| LiberTPU a răspuns:

Poti sa-i mai scrii : ''Esti speciala! Te iubesc si te admir, iar cand stau bine sa te privesc, privirea-mi scantaie lumini, iar inima-mi surade-n-cet si cald. Frumoasa mea...Tu esti speciala! Esti mai frumoasa ca toti trandafirii, si ca toate florile, iar tu ma faci sa simt ca-mi traiesc viata. Alaturi de tine vreau sa fiu! Ce spui, frumoasa mea?''
( E scrisa de mine ). Sper sa-ti placa! Sigur va ramane gata. Trebuie sa ai curaj! Daca nu-i aratati c-o ''iubesti'' ( in ghilimele ), ea nu te va acmira. Nu-si va da seama ce simti. OK? Ai inteles smecheria>?

| vladdd16 explică (pentru LiberTPU):

Meriti Funda. Mersi

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai ce sa ii zici decat ca iti place mult si daca doreste sa vb mai mult pe mess. Ii trimiti o dedicatie, sa o faci curioasa da? multa bafta!

| Takocska a răspuns:

Asteapta sa raspunda si dupa raspuns poti formula urmatorul mesajhappy

| vladdd16 explică (pentru Takocska):

Imi zice ca nu stie daca ne cunoastem sau nu

| Takocska a răspuns (pentru vladdd16):

Intreba ca nu vrea sa te cunoasca mai bine cu u vrei sa il cunosti mai binehappy

| bLow a răspuns:

Vezi sa nu prinzi fulutari in stomac laughing

| LiberTPU a răspuns:

Iti multumesc! Nu a fost mare lucru... Oricum, nu am facut-o pentru. fundita!