| DolsheBombonikTheo a întrebat:

Ieri un baiat pe mine si pe colege ne-a lovit cu mingea si lovit cu picioarele. credeti ca e bine daca vine mama sa vorbeasca cu diriga? unei colege de-ale mele i-a dat cu piciorul in burta si a plans in continuu 1 ora intreaga si i-a scazut calcemia si a lesinat azi mama ei vine la scoala.plz spuneti ofer fundoi ca vot nu stiu cum

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

De curiozitate ce clasa esti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Normal ca face bine venind la scoala, ala trebuie sa fie bagat la scoala de corectie.

| DolsheBombonikTheo explică (pentru mgtow):

Ieri eu cu colegele am iesit si noi la aer.si vin ei:
-out! noi vrem sa jucam fotbal!
noi
-nu ne dam
si au inceput sa dea in noi cu mingea si cu picioarele si cum spuneam mai sus unei colege i'a scazut calcemia fiindca a plans fff rau ca o durea burta de la lovitura...pe mine m-a lovit la coaste si am plans 30 min mersi am vrut sa dau funda tie dar apasai gresit

| Liviu a răspuns:

Mai eram si eu in generala de cateva sclifosite se puneau motz in mijlocul terenului de pana nu le dadeam cateva mingi in cap nu plecau.
Asa iti trebuie, de ce ai stat pe teren?

| Jigsaw a răspuns (pentru Liviu):

Idem !

| DolsheBombonikTheo explică (pentru Liviu):

Da! dar noi nu eram pe teren! era un,, teren'' inventat de ei pe aleea pe unde trec masinile si noi eram demult akl si au venit ei

| DolsheBombonikTheo explică:

Clasa a 5-a conteaza?

| Hobbit_Little_1991 a răspuns:

Auzi asa va trebuie daca nu ati plecat!
i...