| Hedley a întrebat:

'if you're not in fashion you're nobody' ( Lord Chesterfield) sunteti de acord?

2 răspunsuri:
| goldheart a răspuns:

A fi in lumea modei nu inseamna ca esti buricul pamantului. A sti sa te imbraci frumos, elegant, iarasi nu inseamna ca esti usa de biserica. Poti sa ai haine de firma, sa te imbraci super cool, dar sa fii culmea arogantei si-a prostiei. Deci eu nu-s de-acord cu nea' chesterfield ( cata' numelelaughing )

| tabittha a răspuns:

Este o prostie colosala din punctul meu de vedere. Fiecare are stilul lui si a imita o fashion icon doar pentru a fi trendy sau in fashion cum s-ar spune, numai o persoana fara imaginatie, fara gust si fara personalitate ar putea s-o faca.