| LMAO a întrebat:

Iisus e fiul lui dumnezeu? de ce?
nu sunt ATEU
am nevoie de raspunsuri big grin

6 răspunsuri:
| DeliaDaniela a răspuns:

E ca si cum te-as intreba pe tine de ce esti copilul parintilor tai! big grin

| LMAO explică (pentru DeliaDaniela):

Ba vezi ce am scris nu is ateu am doar nevoie de rasp

| DeliaDaniela a răspuns (pentru LMAO):

Dar am zis eu ca esti ateu? Dar cum adica " de ce"? Pentru ca el e singurul fiu nascut a lui dumnezeu, ce raspunsuri vrei sa primesti? :S

| LMAO explică (pentru DeliaDaniela):

Ca da ca sa am mai multe de asta bag intrebari simple[ca sa rasp mai multi]

| DeliaDaniela a răspuns (pentru LMAO):

Mda... dar uite ca nu a mai raspuns nimeni! Poate pentru ca nimeni nu stie sa iti explice clar " de ce isus e fiul lui dumnezeu"! tongue

| LMAO explică (pentru DeliaDaniela):

Mdam cam asa