| TheAndra95 a întrebat:

Il deranjeaza pe un baiat daca iubita sa are aparat dentar? happy Vreau cat mai multe pareri.multumesc anticipat:* Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Ayskle a răspuns:

Serios!? In propria mea opinie mi se pare al naibii de dragut; 3! Si nu, nu deranjeaza! Decata daca-i un superficial amrat si batut de soarta sau vrea sa-si i vare liba-n gura ta!(s-ar putea taia in aparat)

13 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Buna scumpo...nu,nu are de ce sa-l deranjeze.pana la urma daca iubesti o persoana o iubesti asa cum este ea. sper ca te-am ajutat.te pup

| TheAndra95 explică (pentru dincolodevise):

Da asa este, dar ma gandeam ca ar putea fi deranjant in timpul sarutului...

| AnonimaOk a răspuns:

Pai e putin iritant zic eu dar daca o iubeste pe bune va ramane cu ea happy

| Onn3 a răspuns:

Daca tine la tine nici nu ar trebui sa observe ca-l porti pe bune asta e parerea mea

| 1People a răspuns:

Deloc:d nu are cum sal derannj:*. proprie experienta:*

| Ayskle a răspuns:

Serios!? In propria mea opinie mi se pare al naibii de dragut; 3! Si nu, nu deranjeaza! Decata daca-i un superficial amrat si batut de soarta sau vrea sa-is i vare liba-n gura ta!(s-ar putea taia in aparat)

| Florin_3378 a răspuns:

Ceau,daca Baiatu o place pe acea fata, crede-ma ca nu se va uita ca ea detine un aparat dentar sau nulaughing

| AlexandruVlad432 a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja big grin

| Ella_4933 a răspuns:

Dacă este un băiat înţelegător şi deştept îşi va da seama că după ce `iubita` nu mai are aparat dentar va avea nişte dinţi superbi. Dacă este un băiat care apreciază aspectul exterior ( în cazul aceste de moment pentru că aparatul dentar nu-i permanent) mai mult decât cel interior îl va deranja ( mai ales la sărut ). Sper că te-am ajutat! happy

| Georgi2011 a răspuns:

NU cred daca baiatul respectiv chiar tine la fata aceea nu ii va pasa ca are aparat dentar

| alxalx a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu deloc zau
si prietena mea are si nu ma deranjeaza

| MuZIcaEuNDrOg a răspuns:

Depinde de persoana...dar daca o iubeste si tine la ea nu se desparte de ea

| mangusta96 a răspuns:

Daca o iubeste cu adevarat nu ar trebui...happy