| adela17 a întrebat:

Il plac enorm de mult pe un tip din clasa mea...la noi la liceu se organizeaza un party si el ma invitat sa merg cu el dar nu ma lasa ai mei si i-am spus ca nu pot merge iar atunci cand i-am spus asta am vrut sa-i spun ca il plac dar n-am putut(asta era vineri)...eu sunt foarte timida... i-am trimis un bilet in care i-am spus ca il plac ca de fapt asta m vrut sa ii spun vineri si ca e prima oara in viata cand plac pe cineva asa de repede(i-a dat biletul o prietena de-a mea ca eu n-am putut) dar nu am primit nici un fel de rasp... mie teama sa o spun dar cred ca il iubesc... ce pot face? ajutati-ma va rog foarte, foarte mult...nu vreau sal pierd...

Răspuns Câştigător
| spyceygirl a răspuns:

E clar ca si el te place daca te-a invitat la party...chiar nu ii poti face pe parintii tai sa se razgandeasca sa te lase? cu ocazia asta i-ai putea spune si ca te lasa si in timpul petrecerii ca il iubesti... ce fel de party e intrucat parintii nu te lasa...ca doar nu e... ceva cu care ei nu ar fi de acordtongue roaga-ti parintii sa se razgandeasca...esti sigura ca a primit biletul de la prietena ta? gandeste-te si la asta.ar fi bien sa vorbesti tu cu el... mi ales ca te place.sa nu iti fie rusine...bafta!

1 răspuns:
| Mixed a răspuns:

Are dreptate spycegirl big grin...

vorbeste cu el ...si spune-i ce simti...big grin