| adela17 a întrebat:

Imi place enorm de mult de colegul meu de clasa il cunosc de 3 saptamana am inrtat in a9a... i-am zis ca il plac printrun bilet pe care i la dat prietena si colega mea de banca... i-am spus ca il plac in bilet si ca e prima oara cand placa pe cineva asa de repede... dar nu am primit nici un rasp... mie teama sa nu il pierd... mie teama sa cred asta dar cred ca-l iubesc...nu vreau sal pierd...VA ROG AJUTATI-MAcrying crying crying

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa vorbesti personal cu el...stiu ca e mai greu si poate nu ai curaj, dar trebuie! Gandeste-te ca daca si lui ii place de tine? sau. daca lui nu ii place de tine? trebuie sa stii asta.ca sa stii si tu ce vei face mai departe! Succeskiss

by daiiwinking

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sincer nu poti sa il pierzi din moment ce nu a fost al tau si nu e...mai bine vorbeste cu el fata in fata spune-i sa va intalniti dupa ore si sa ii spui ce simti, nu prin biletele, apoi vei vedea ce ramane de facut...

| elena a răspuns:

De ce a trebuit sa-i trimiti acel biletel si mai ales prin intermediar?
Tu nu stii sa vorbesti si sa-i spui pesonal ce vrei de la el?
Si nu stiu de ce ai facut tu primul pas si de ce iti place neaparat un baiat din clasa ta si nu unul din alta clasa si cu 2-3 ani mai mare dacat tine? Si mai am inca multi de "si", dar ma opresc aici...@lucass are dreptate.

| marsy a răspuns:

Daca te placea iti raspundea. eu cred.
Ok. nu-ti fa ink nici o speranta la el... pina nu-ti demonstreaza. Mai bine ar fi sa nu te legi cu cineva din clasa. ca. pe urma o sa ai de suferit. sh o sa te sicie la cap. (asta in cazul meu)

| Bloo2 a răspuns:

Vorbeste cu el ca nu te mananca devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce să te ajutăm? Să vorbim noi cu el? Dacă nu te place tot degeaba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i spui ca-l placi chiar daca nu-i va placea de tine intr-un sfarsit ii va placea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il pierzi

| ankonline a răspuns:

Voi i-ati zis toti sa ii zica in fata. da sigur e cam greu sa faci asa ceva.ganditi-va. e usor de zis dar mai de greu de facut...Stiu cum e si mie mi-a placut ca si in cazul tau de un baiat tot in clasa 9 -a la inceput.chiar am crezut ca il plac, dar nu era asa imi placea doar cum arata. ce-i drept chiar e dragut. Dar nu i-am zis nimic niciodata ca mi-am dat seama ca era doar o masca ''Ce e in INTERIOR CONTEAZA''happy. Acum sunt super indragostita de un baiat simplu :X. suntem asa de diferiti dar nu stiu cum ar putea sa treaca o zi in care sa nu vorbesc cu el sad.( dar e din liceu cu mine)big grin Tu ai postat pe 5 oct. 2009. deci probabil ca s-a mai intamplat cate ceva.''ancuticaonline'' e id-ul meu de mess. da-mi add si mai vb :*