| TheMaster a întrebat:

Imi ca-mi place de o fata dar nu stiu cum sa ii zic.Sunt o fire mai timida.Cateodata am impresia ca si acelei fete ii cam place de mine

1 răspuns:
| Anna_3775 a răspuns:

Pai cea mai buna modalitate ar fi sa o iei incetul cu incetul, si sa va cunostesti mai bine, pentru ca daca o iei din start ea va crede ca iti barti joc de ea sau chestii de genul asta pentru ca asa mai sunt fetele big grin. Sa vorbiti depsre ce muzica va place, gusturi, chestii din astea si tot asa... Iti vei da seama daca te place dupa cum iti vorbeste, se comporta. Iar daca nu are ea curajul, fi tu cel care are. Sper ca te-am ajutat macar un pic. Succes happy!