| AlexAlexandru332 a întrebat:

Salut TPU.
Imi place o fata si acelei fete ii place de mine. Dar problema la noi e distanta. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kathrinex a răspuns:

Dacă o placi, distanța nu va fi o problemă. Poți să vorbești cu ea și prin mesaje. Distanța asta va fi doar o perioadă.

| AlexAlexandru332 explică (pentru Kathrinex):

Sper si eu sa fie doar o perioada

| Kathrinex a răspuns (pentru AlexAlexandru332):

Cam ce distanță e?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Varsta? Cat de des ati putea sa va vedeti? Cat de departe sunteti?
Daca aveti sub 16 ani, nu v-ati putea vedea mai des de 3 luni sa zic, si distanta e mare, nu va bagati aiurea ca n-are rezultat.

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Inveti arta teleportarii