| dulse a întrebat:

Imi cam place de un baiat... el se tot da la mine (nu cred ca sunt singura fata la care se da) as vrea sa fiu cu el dar nu stiu cum sa fac dati-mi ideii cum sa ii zic?

4 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Daca ai vazut ca e infidel nu are rost...nu meryta daca ar fi cu tine si daca s-ar da la fiecare fata pe care o vede in fata ochilor

| dulse explică (pentru EvilThoughts):

Cred ca face asta pentru ca nu este cu nimeni si nu are nicio obligatie dar cred ca nu ar mai fi la fel daca am fi impreuna

| EvilThoughts a răspuns (pentru dulse):

Tu il cunosty mai bine.ti-am zis parerea mea dar eu nu ma pot afirma in legatura cu un baiat pe care nu il cunosc... faci cum crezi ca e mai bine

| Rinorac7928 a răspuns:

Pe fata e cel mai simplu
sau
am vazut ceva tare
chemi o prietena cu tine si daca te blochezi ea zice
"ea vrea sa fie cu tine si nu stie cum sa iti zica"
e foarte simplu si nu e chiar asa de greu daca nu gandesti prea mult atunci
ca sa nu incepi si ce s-ar intampla daca...
bafta happy