| elenamadina a întrebat:

Salut.Imi place de un baiat ba chiar il iubesc si el pe mine, ne intalnim dar de scurt timp.Totul a inceput dintr-o singura gluma si am ajuns sa ne indragostim unul de celalalt.As vrea sa il sarut dar nu stiu cum sa o fac. Puteti sa-mi dati citeva sfaturi?

5 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Il iei in brate il privesti in ochi si o faci pur si simplu. Daca il iubesti si el te iubeste nu vad nimic in neregula cu asta.

| Ejkoli a răspuns:

Incet si cu grija...

| AndutzaTa a răspuns:

Pai se spune ca atunci cand il saruti iti dai seama daca il iubesti cu adevarat! Asa ca fa tu primul pas daca el nu l-a facut! Apropie-te de le cand va intalniti si saruta-l! Spune-i de exemplu ca vrei sa-i spui ceva, apropie-te si fa-o! Succes!

| ThatOneGuy a răspuns:

Suna-l pe varu'

| mikele33 a răspuns:

Offfff ai dreptate, inceputurile astea au fost sunt si vor fi cele mai grele, imi amintesc de prima fata cand am sarutat-o, aveam probabil in vremea aceea 16 ani.dar nu-mi mai amintesc cine a indraznit primul, cert este ca dupa prima atingere aproape ca ii mancam botul pe unde o prindeam si ea pe mine. nu stiu, mergi asa cu el pe strada si incearca sa preiei tu initiativa, cand vei vedea un stalp ceva in calea voastra ii spui pur si simplu:vezi stalpul ala? cand ajungem la el te sarut. incearca asta si imi spui dupa ok'? te pup papa