| MariaMry05 a întrebat:

Imi cer scuze pentru categorie... Dar vreau sa stiu daca voi ati avut vreodata vreun vis in care va urmarea moartea? Eu da, am avut aseara unul...pur si simplu nu puteam scapa, ma alerga, incercam sa ma lupt cu ea, spuneam rugaciuni rostindu-le tale si ea radea de mine, imi radea in fata practic. Am avut un sentiment de teama, frica si panica. In vis se facea ca pot sa scap de ea doar daca spun ca vreau sa ma schimb ca si comportament (desi nu am un comportament rau, sunt o fire ok, sufletista, de treaba etc in realitate) si numai daca simte ea *Moartea* cu adevarat ca vrei sa te schimbi o sa dispara, si pana la urma a disparut. Stiu, este un vis/cosmar etc doar ca m-am cam speriat deoarece tinea putin si de lucruri personale din viata mea. Oare trebui sa imi fac griji? Va rog sa nu luati in ras!

Răspuns Câştigător
| munteanuionvictor a răspuns:

Eu am avut un coșmar, se făcea că un bărbat vroia să mă înjunghie ca să-mi ia banii. Am spus în gând rugăciunea -Doamne Iisuse Hristoase, fiul lui Dumnezeu, miluiește-mă pe mine păcătosul. Când am spus rugăciunea, bărbatul s-a speriat și a plecat. Tu ce rugăciune ai spus în vis? Poți să-mi răspunzi în privat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,e cazul sa iti faci griji.E trist daca te influenteaza un amarat de vis.

| MariaMry05 explică (pentru anonim_4396):

Nu trebuia să-mi răspunzi la mesaj, aşa-s eu mai emotivă şi e normal ..nu zic că vai doamne mă influenţează dar aş fi vrut să ştiu dacă este vreo semnificaţie şi dacă o fi ceva de rău, atât