| DellllYyYA a întrebat:

Buna!
Vreau si eu status misto. nu stiu. ceva de genu ma pis p lumea care ma critica...
[; X] FuNdYtsSsA

Răspuns Câştigător
| An0niiim a răspuns:

* Ii vad cum fac diferentze daca nu te-nbraci la fel : - J N-auzi decat"Mortzi tai, tzoalele dau caracter b - )"
* * Astea's file din viata mea, ce morti tai vorbesti de ea? Ai trait cumva in locu' meu? sau ce **** mea?
* Vorbesti de parca ma simti, de parca ma sti, de parca esti la fel Da tu ai viata ordonata, eu ca winampu' pe shuffle
* Barfele despre Ele.Merg din gura`n gura...Nu ca tine tarfooo...Mergy din pla`n plaaa!"
* O Fata Buna poate sa Devina Repede Rea` Asa k date`n Sange sh` nu te mai Baga atat in viata mea!
*Toti dau sfaturi si toti comenteaza=]] Toate sunt la moda si toate abereazachatterbox Ai ceva de spus suge;;] sugereaza!;;]
* Fetele arata mai bine de cand au photoshop Cand le vezi in realitate o sa ai un electrosoc
* Crezi ca esti sexi, da' esti cat o foca nu te teme Tot tu esti cea mai frumoasa cand stai intre balene

* Mereu s`a vorbit, s`a criticat despre trecut.Conteaza ce vei face azi, nu ce ai facut!
* N`am sa fug de`acasa:p, Stiu ca asta vretilaughing Pe bune!tongueAm sa stau pe capu` vostru.Pana va umplu de spumedevil
* Trebuie sa fim tari, sa le spunem pe fata, ca nu avem devoie de prieteni ce ne *** in viata!
* Trebuie sa avem un singur gand in intreaga noastra minte! Sa nu lasam niste proaste sa ne`o ia inainte!
* Esti fancy-trendy, esti prietena moderna Ce fata ai cand te imbraci in fata de perna
* Atunci cand ma critici si ma injuri; ], consider ca e dreptul meu sa iti spun sa te duci dracu >; ddd ’!
* Multe nimicuri se-aduna zilnic in capul meu x_X si ma-ntreb: "Vinovata' pentru asta sunt eu?"
* Vorbesc in numele meu cand spun;; ]...Nu te suportam atunci; d nu te suport nici acum >; dd `!
* Asta`i pentru voii`! \ m / Sa va amintesc la batranetse` : - b ca sanatatea voastra s`a dus pe plaa`n tineretsee : - J `!

Fundaa?big grin

1 răspuns:
| Maria_Roxana_1996_ZdnI a răspuns:

De acum o sa-mi fac de cap, o sa uit de griji, de toti si de toate, nu mai iubesc pe nimeni, vreau sa simt k traiesc! O viata am si n.o s.o ratez!