| PrINcEss_Y a întrebat:

Imi dati va rog un link cu campania avon 6 2011?

Răspuns Câştigător
| F13 a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php uite :) fundita te rog =))))

7 răspunsuri:
| InLove a răspuns:

Http://brosuraavon.hi5.com/......otoUser.do - uite nu e prea mare claritatea la imagine, dar totusi, e brosura 6!

| emil a răspuns:

Nu stiu

| F13 a răspuns:

rolling on the floor ce aiurita sunt rolling on the floor) aia e 5. retrag. sorry rolling on the floor si eu o astept cu nerabdare.

| madycoco a răspuns:

Din cate stiu va fi postata vineri big grin

| Deea26 a răspuns:

In format pdf am uitat sa mentionez

| Deea26 a răspuns:

Intra pe pagina mea http://avondeea.wordpress.com/2011/04/14/nou-produse-la-reducere/ si vezi oferta reducerilor la produse