| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Îmi doresc de ceva timp sa slăbesc, primesc adesea reproșuri ca am fata "dolofană". Corpul este ok,dar fata chiar este puțin grasută și ma face sa ma simt inconfortabil când lumea se uita urat.Am încercat diverse diete, dar nu mi au dat un rezultat.Imi puteți împărtăși un regim?(Știu, ca nu slăbesc numai la fata )

4 răspunsuri:
| Anonim147943 a răspuns:

Poti face exercitii zilnic si sa mananci mancare lejera precum salata.

| 12Hsgsvu12 explică (pentru Anonim147943):

Și la liceu ce pot manca sa nu ma îngrași? Specific nu am cantina, nu stau la cămin

| floareaalbastraa25 a răspuns:

De ce te intereseaza parerea celorlalti?!
simte te bine in pielea ta, lasa i pe restul.
si daca slabesti, tot or sa te critice. deeeecciiiii