| anonim_4396 a întrebat:

Imi este simpatic un baiat...si din cate stiu exista chimia intre noi, dar mai este o fata in clasa, de fapt pe toateee le tachineaza, sare pe ele, chesti stupide, dar mie nu imi face nimic! nu comenteaza in fata mea, nu ma tachineaza, asculta ce zic si oarecum ma place, dar de ce face lucrurile ale cu toate fetele si cu mine se comporta asa, adica tot timpul cand le tachineeaza se uita la mine si dupa ai vine la mine si ma intreaba de vorba, politicos desigur! credeti ca vrea sa ma facageloasa? sincer nu este genul plus ca tot timpul cand stau cu alti colegi inebunesete vrea sa fie el motul toot timpul? voi ce credeti ca se intampla?
funda!

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! este foarte posibil sa te placa si face aceste gesturi doar pentru a iti atrage atentia. Tu ca sa fii sigura vorbeste cu el si intreaba-l. Din cate spui tu atunci cand stai cu alti colegi inebuneste si vrea sa fie motul peste tot este gelosss altfel nu pot explica.succes si vorbeste cu el.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îi place să fie în centrul atenție. Pe tine te simpatizează.
Încearcă să stai cu el de vorbă.
Pa, pa.

| ahlrh a răspuns:

Nu, doar se da-nspectacol pentru tine.(Daca te place n-ar avea motiv sa te faca geloasa)

| Sun life a răspuns:

Pai poate chiar te place si nu stie cum sa tio expuna. faza e ca ca daca incerca sa te faca geloasa e la fel ca restul. dar ai grija, si fa ce crezi tu ca e mai bine. ori ar fi a 2 a varianta in care el. a aflat ca il placi si se simte jenaat sau te considera disperata sau nu stiu cum sa ma exprim sa nu sune rau, si poate vrea sa te evite.sincer nn stiu, dar daca spui ca se comporta asa nu de altceva de inteles in afar de faptul ca te place.succes!

| micurutza2005 a răspuns:

Cred ca pentru tine are alte sentimente, sau vrea sa te impresioneze cu ce poate, sau vrea sa te faca geloasa sa vada cum reactionezi, dar cel mai probabil este ca tu stii sa te impui in fata lui stii sa il pui la punct sau sa il domini cumva, sau stie ca nu i merge si cu tine sa faca asa ca si cu celelalte nu stiu ce e in capul lui cred ca braveaza prea mult in fata ta spune-i sa se linisteasca ca nu e cazul...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oricum, am terminat ...eram doar curioasa atata tot! Nu prea imi place, este cam superficial!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

HAbar n-am!