| anonim_4396 a întrebat:

Imi iubesc colega de clasa care sta in fata mea...si pe deasupra ma inteleg foarte bine cu ea si nu prea stiu cum sa ii spuncrying. Pentru inceput eu ma gandeam sa ii las cate un bilet in banca si dupa aia sa ii spun, ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ella7 a răspuns:

Pai...voi nu vorbiti intre voi? adica sunteti colege de clasa si nu conversati? eu cred ca ar trebui sa ii spui ca te intelegi bine cu ea si ca o iubesti.big grin dupa parerea mea eu cred ca e cea mai buma solutie:d funda?big grin

| Winners10 a răspuns (pentru ella7):

Pai vorbesc cu ea, si ma inteleg cel mai bine cu ea din toata clasabig grin

| ella7 a răspuns (pentru Winners10):

Pai daca te intelegi bine cu ea atunci de ce ti-e greu sa ii spui ca o iubesti?big grin

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Un bilet care să conţină ce? Eu mă gândesc la nişte complimente dar nu prea *dulci* să nu pară apoi că o linguşeşti.

Eu zic că e ok.

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Cum te cheama?

| matzagyuly a răspuns:

Eu ti-as sugera sa ii spui, mai ales daca te intelegi bine cu ea