| Dragus_Bogdan_2002 a întrebat:

Imi place de o fata mai inalta decat mine! Ce sa fac,?

Răspuns Câştigător
| ღβأβأ a răspuns:

Poarta tocuri happy
Glumesc. Spune-mi te rog cati ani ai tu si cati ani are fata, ca sa vad daca se va regla in timp.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cauti una care sa ti se potriveasca din absolut toate punctele de vedere. Asta daca esti sensibil la comentariile ce se vor face pe seama voastra, deoarece aproape sigur vrei/veti fi priviti, criticati, dezaprobati, etc. de cei din preajma ta/voastra. Sanatate!

| Axys a răspuns:

Buna!
Te deranjeaza ca e mai inalta ca tine... daca o ibesti pe acea persoana trebuie sa o accepti asa cum e.
Daca nu cauta pe altcineva pe masura ta.
Si daca te ei dupa gura lumii insemna ca e aiurea trebuie sa iti palca tie.

| Axys a răspuns:

Apreciaza-te pe tine si pe ce e in jurul tau.

| Staind a răspuns:

Momentul sa porti tocuri.

| UserulAnonim a răspuns:

Stai drept si pune-ti tocuri.

| Rozzovela a răspuns:

Nu are legatura faptul ca esti mai scund, de fapt nici diferenta de varsta, deci fii sincer cu ea, daca e fata cum se cade nu te va judeca dupa inaltime.Baftahappy

| RainmakerX a răspuns (pentru Rozzovela):

Asta este adevarat dar daca au sub 18 ani atunci varsta inseamna destul de mult.

De exemplu este putin probabil ca o fata de 17 ani sa se indragosteasca de un baiat de 14 sau 15. *asta in cazul in care este un baiat normal*

| Rozzovela a răspuns (pentru RainmakerX):

Ti-am inteles punctul de vedere
In casnicie varsta nu conteza(de la caz la caz)

| TeoElenys a răspuns:

Daca tu o placi, de ce nu? Traiesteti viata, esti prea tanar sa iti ocupi timpul cu probleme de astea. Daca e drăguță si te place ce mai contează înălțimea? Daca nu merge, încearcă ciocolata, mereu ajută si stai chill ca ei nu ii pasă ce înălțime ai.