| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si mi-a spus ca si ei ii place de mine. Dar nu am mai fost cu vreo fata pana acum si nu stiu ce sa vorbesc cu ea, st mai timid. Daca im iputeti spune sim ie niste sfaturi ceva

2 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Găsește subiecte comune. Nu te stresa prea tare, totul vine de la sine. Tu să fii doar încrezător și fermecător.

| zմzմツ a răspuns:

Invito la o plimbare in parc...incearca sa discuti cu ea subiecte comune.incearca sa ii faci pe plac si nu ii zice ca nu ai mai fost cu vreo fata pana acum.xD