| cosminache a întrebat:

Imi place de o fatade la mine din clasa. Nu vorbim prea des dar ne intelegem bine. Si eu sunt foarte timid si nu am mai avut o relatie pana acum. Ce sa fac si cum? Mai pe ocolite, sau mai direct?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai direct mai bine. Dar vorbeşte cu ea mai mult, să aibă timp să te cunoască. Apoi, când simţi că aţi devenit mai apropiaţi, spune-i c-o placi.

| Love4Music a răspuns:

Comunica cu ea, fa-o sa se simta bine in prezenta ta, glumeste cu ea scoate-o la un suc. Demonstreaza-i ca o iubesti inainte sa-i spui