| IHaveAProblem a întrebat:

Imi place de un baiat...am incercat anul trecut sa ii cer prietenia printr-o prietena dar, desi sunt sigura ca ii placea de mine, a fost intimidat de prietenul lui cel mai bun (care ma uraste) si nu a iesit nimic. Acum imi place iar de el, il vad cu coada ochiului ca se uita la mine, dar cand intorc privirea spre el se intoarce sad... si e destul de politicos cu mine. Nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| KinG212 a răspuns:

Daca e timid, fa-l sa-ti destainuie sentimentele sale.
P.S Cea mai pura dragoste
este cea care se ascunde.

3 răspunsuri:
| IHaveAProblem explică:

Si e timid happy

| KinG212 a răspuns (pentru IHaveAProblem):

Daca e timid, fa-l sa-ti destainuie sentimentele sale.
P.S Cea mai pura dragoste
este cea care se ascunde.

| KinG212 a răspuns:

Faptul ca baiatul de care iti place este intimidat de prietenul sau este normal, de oarece prietenii cei mai buni asa ii apara, ca sa ajungi alatur de prietenul tau este nevoie de a da dovada amicului lui ca tu nu-i vei fringe inima, daca vei avea succes in asta drumul spre inima iubitului tau va fi liber.

| IHaveAProblem explică (pentru KinG212):

Prietenul lui s-a mutat de anul trecut din tarahappy