| Anonim_8992 a întrebat:

imi place de un baiat dar nu stiu cum sa intru in vorba cu el pe mess.adica nu vreau sa fiu eu singura care pune intrebari iar el numai sa raspunda si sa se simta ca la interogatoriu. as vrea ca prima data sa ma imprietenesc cu el si apoi sa vedem ce o sa se mai intample. el de genu lui este un baiat indraznet[stiu asta pentru. ca stau prin preajma lui cand sunt afara pentru ca frecventam aceleasi locurihappy.] un sfat va rogpuppy dog eyes dau funda big grin

2 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Cand iesiti afara, uitat-te la el, zambeste-i...si poate va incepe el conversatia,dar eu zic ca e cel mai bine sa va imprieteniti afara nu pe mess, poate aveti vreo cunostinta comuna si reusiti sa intrati in vorba, iar daca este indraznet si te place iti va spune cu siguranta sper ca te-am ajutat succes

| ingerpufos a răspuns:

Da crede-ma si eu am fost in situatia aceea dar mai bine zic eu sal mai intrebi cf afara nu pe mess si sa te uiti la e frumos sai zambesti si apoi daca chiar ii va placea de tine va face el primul pas daca este si indraznet dar daca nu nu e bine nici sal prea presezi pentru ca cred ca nici asta nu-i va placea mult succes...