| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat care este in clasa cu mine.Am pus-o pe o colega de-a mea fosrte buna sa il intrebe ce crede despre mine. El a sous ca sunt frumoasa si ca s-ar combina cu mine dar are cateva probleme si a fost cu o fata un an si dupa aia o suferit si a zis ca daca asa ma intreaba el pe mine. El se comporta frumos cu mine dar cand ma vede cu un coleg imi spune ca ii fac ochi dulci. Ce sa mai cred ajutati-ma va rog frumos!

2 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Poi explica-i, ca tu il iubesti doar pe el si nu pe altul
Daca intr-adevar te iubeste te va crede
Pa, pa, pahappyhappyhappy

| oneDisturbed a răspuns:

Partea cu "cand ma vede cu un coleg imi spune ca ii fac ochi dulci"...
Poate fi deoarece vrea sa se "asigure" ca nu iti place de colegul respectiv, asteptand ca tu sa zici un "nu" destul de iritat.